SM-43TW204
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TW204 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM-43TW204
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Duomenų lapai: SM-43TW204.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
SM-43TW204 specifikacijos
Dalies numeris SM-43TW204 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77441 pcs Duomenų lapas SM-43TW204.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serija SM43 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 200 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SM-43TW 200K OHM (204)
SM-43TW204TR
Apsisukimų skaičius 5 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment