SM-43TB102
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM-43TB102
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Duomenų lapai: SM-43TB102.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SM-43TB102 specifikacijos
Dalies numeris SM-43TB102 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74709 pcs Duomenų lapas SM-43TB102.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Gull Wing
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Serija SM43 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai SM-43TB 1K OHM (102)
Apsisukimų skaičius 5 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment