JT30-340-500
Copal ElectronicsCopal Electronics
JT30-340-500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JT30-340-500
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas POT OPTICAL CONTACTLESS LINEAR
Duomenų lapai: JT30-340-500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
JT30-340-500 specifikacijos
Dalies numeris JT30-340-500 Gamintojas Copal Electronics
Galimas kiekis 1070 pcs Duomenų lapas JT30-340-500.pdf
Tolerancija - Nutraukimo stilius Wire Leads
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 1.181" Dia x 0.787" H (30.00mm x 20.00mm) Serija JT30
Rotacija 340° Atspari medžiaga -
Atsparumas (omai) - Galia (vatais) -
Pakuotė Tray Kiti vardai 563-2043
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Flatted Pavaros ilgis 0.591" (15.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5713R1KL.5
5713R1KL.5
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETER
Sandelyje: 118 pcs
parsisiųsti: 5713R1KL.5.pdf
RFQ
RUS2R0
RUS2R0
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: POT 2 OHM 1000W WIREWOUND LINEAR