FT63EP205
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EP205 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FT63EP205
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: FT63EP205.pdf
  • Pranešimas
FT63EP205 specifikacijos
Dalies numeris FT63EP205 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 204442 pcs Duomenų lapas FT63EP205.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Serija FT-63 Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 2 MOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Kiti vardai FT-63EP 2M OHM (205)
FT-63EP205
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment