ET125A10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ET125A10-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ET125A10-Z
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPST 25A 125V
Duomenų lapai: ET125A10-Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ET125A10-Z specifikacijos
Dalies numeris ET125A10-Z Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPST 25A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20172 pcs Duomenų lapas ET125A10-Z.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Perjungti funkciją On-Off Serija ET
Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai 563-1861 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Elektros gyvenimas 20,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPST Panel Mount Dabartinis įvertinimas 25A (AC)
Grandinė SPST Įvorės sriegis M12 x 1
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga -
Pavaros ilgis 17.00mm