CL-SB-12B-12T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12B-12T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CL-SB-12B-12T
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Duomenų lapai: CL-SB-12B-12T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
CL-SB-12B-12T specifikacijos
Dalies numeris CL-SB-12B-12T Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83217 pcs Duomenų lapas CL-SB-12B-12T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 12V Nutraukimo stilius Gull Wing
Perjungti keliones 2.00mm Perjungti funkciją On-On
Serija CL-SB Pakuotė Original-Reel®
Kiti vardai 563-1321-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbo jėga 153gf Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Cycles
Išsamus aprašymas Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 200mA (DC)
Susisiekite su laiku Non-Shorting (BBM) Kontaktinė medžiaga Copper
Susisiekite su Finish Gold Grandinė SPDT
Pavaros tipas Standard Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Pavaros ilgis 2.00mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CL-SB-12B-12
CL-SB-12B-12
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V