ATE1E-2F3-10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ATE1E-2F3-10-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATE1E-2F3-10-Z
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V
Duomenų lapai: ATE1E-2F3-10-Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ATE1E-2F3-10-Z specifikacijos
Dalies numeris ATE1E-2F3-10-Z Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34727 pcs Duomenų lapas ATE1E-2F3-10-Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 48V Įtampos įvertinimas - AC 48V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Off-On
Serija ATE Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Kiti vardai 563-1763
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Washable
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Through Hole
Dabartinis įvertinimas 50mA (AC/DC) Grandinė SPDT
Įvorės sriegis Unthreaded Pavaros tipas Flatted
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis 10.00mm