1113TR203
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1113TR203
Gamintojas / Gamintojas: Copal Electronics
Prekės aprašymas TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 1113TR203.pdf
  • Pranešimas
1113TR203 specifikacijos
Dalies numeris 1113TR203 Gamintojas Copal Electronics
apibūdinimas TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4771 pcs Duomenų lapas 1113TR203.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm)
Serija 1113 Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 20 kOhms Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 20 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment