EH35MMSSCBPKG
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
EH35MMSSCBPKG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EH35MMSSCBPKG
Gamintojas / Gamintojas: Conxall / Switchcraft
Prekės aprašymas CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT
Duomenų lapai: EH35MMSSCBPKG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EH35MMSSCBPKG specifikacijos
Dalies numeris EH35MMSSCBPKG Gamintojas Conxall / Switchcraft
apibūdinimas CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8805 pcs Duomenų lapas EH35MMSSCBPKG.pdf
Įtampa - Įvertinta - Sriegio dydis -
Nutraukimas Solder Cup Signalo linijos Stereo (3 Conductor, TRS)
Ekranavimas Unshielded Serija EH
Skydo skylės dydis 0.945" (24.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai EH35MMSSCBPKG-ND
SC1835
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Pozicijų / kontaktų skaičius 3 Conductors, 3 Contacts Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Poravimas ilgis / gylis -
Vidinis jungiklis (-ai) Does Not Contain Switch Izoliacijos spalva -
Pramonė atpažįsta poravimosi skersmenį 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Apima 5 pcs - 1 Connector, 1 Housing, 1 Nut, 2 Screws
Būsto medžiaga Thermoplastic Lytis Female
funkcijos Mounting Hardware Išsamus aprašymas 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Cup
Kontaktinė medžiaga - dengimas Silver Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Phone Jack Kabelių atidarymas -
Kūno medžiaga Zinc Alloy Kūno spalva Silver, Black
Faktinis skersmuo 0.142" (3.60mm)