35RASMT2AHNTRX
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35RASMT2AHNTRX
Gamintojas / Gamintojas: Conxall / Switchcraft
Prekės aprašymas CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Duomenų lapai: 35RASMT2AHNTRX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
35RASMT2AHNTRX specifikacijos
Dalies numeris 35RASMT2AHNTRX Gamintojas Conxall / Switchcraft
apibūdinimas CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68343 pcs Duomenų lapas 35RASMT2AHNTRX.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Sriegio dydis -
Nutraukimas Solder Signalo linijos Mono
Ekranavimas Unshielded Serija 35RASMT
Skydo skylės dydis - Pakuotė Cut Tape (CT)
Kiti vardai SC2834CT Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų / kontaktų skaičius 2 Conductors, 3 Contacts Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimas ilgis / gylis -
Vidinis jungiklis (-ai) Single Switch Izoliacijos spalva -
Pramonė atpažįsta poravimosi skersmenį 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Apima -
Būsto medžiaga Thermoplastic Lytis Female
funkcijos Board Guide Išsamus aprašymas 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder
Dabartinis įvertinimas 3A Kontaktinė medžiaga - dengimas -
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Jungties tipas Phone Jack
Kabelių atidarymas - Kūno medžiaga -
Kūno spalva Black Faktinis skersmuo 0.142" (3.60mm)