35HDNNPKG
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35HDNNPKG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35HDNNPKG
Gamintojas / Gamintojas: Conxall / Switchcraft
Prekės aprašymas CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Duomenų lapai: 35HDNNPKG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
35HDNNPKG specifikacijos
Dalies numeris 35HDNNPKG Gamintojas Conxall / Switchcraft
apibūdinimas CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7013 pcs Duomenų lapas 35HDNNPKG.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC, 140VDC Sriegio dydis -
Nutraukimas Solder Signalo linijos Stereo (3 Conductor, TRS)
Ekranavimas Unshielded Serija 35HD
Skydo skylės dydis - Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra - Pozicijų / kontaktų skaičius 3 Conductors, 3 Contacts
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimas ilgis / gylis 0.560" (14.20mm)
Vidinis jungiklis (-ai) Does Not Contain Switch Izoliacijos spalva -
Pramonė atpažįsta poravimosi skersmenį 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Apima 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Būsto medžiaga Brass Lytis Male
funkcijos - Išsamus aprašymas 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
Dabartinis įvertinimas 4A Kontaktinė medžiaga - dengimas -
Kontaktinė medžiaga Brass Jungties tipas Phone Plug
Kabelių atidarymas - Kūno medžiaga Brass
Kūno spalva - Faktinis skersmuo 0.138" (3.50mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
35HDRABAU
35HDRABAU
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Sandelyje: 9903 pcs
parsisiųsti: 35HDRABAU.pdf
RFQ
35HDNAU
35HDNAU
apibūdinimas: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Sandelyje: 7399 pcs
parsisiųsti: 35HDNAU.pdf
RFQ
35HDNN
35HDNN