X502-622.08M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X502-622.08M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X502-622.08M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 622.08MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: X502-622.08M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
X502-622.08M specifikacijos
Dalies numeris X502-622.08M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 622.08MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2636 pcs Duomenų lapas X502-622.08M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.202" W (7.62mm x 5.13mm) Serija X502
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai CW618
X502 622.08M
X502622.08M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas -
Dažnumas 622.08MHz Išsamus aprašymas 622.08MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -