X213-190.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X213-190.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X213-190.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Duomenų lapai: X213-190.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
X213-190.0M specifikacijos
Dalies numeris X213-190.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4630 pcs Duomenų lapas X213-190.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija X213
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW998TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 190MHz
Išsamus aprašymas 190MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 61mA