V803-125.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V803-125.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V803-125.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCXO 125.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: V803-125.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V803-125.0M specifikacijos
Dalies numeris V803-125.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCXO 125.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4344 pcs Duomenų lapas V803-125.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija V803
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW741
V803125.0M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±15ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm