V802-074.1758M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V802-074.1758M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V802-074.1758M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCXO 74.1758MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: V802-074.1758M.pdf
  • Pranešimas
V802-074.1758M specifikacijos
Dalies numeris V802-074.1758M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCXO 74.1758MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5269 pcs Duomenų lapas V802-074.1758M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija V802
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW621
V802 74.1758M
V802-74.1758M
V8020741758M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 74.1758MHz
Išsamus aprašymas 74.1758MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm