V7223T-102.4M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V7223T-102.4M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V7223T-102.4M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCXO 102.4MHZ 3.3V LVCMOS SM
Duomenų lapai: V7223T-102.4M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V7223T-102.4M specifikacijos
Dalies numeris V7223T-102.4M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCXO 102.4MHZ 3.3V LVCMOS SM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13347 pcs Duomenų lapas V7223T-102.4M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija V7223T
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW997TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas - Dažnumas 102.4MHz
Išsamus aprašymas 102.4MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm