V702-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V702-156.25M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V702-156.25M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: V702-156.25M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
V702-156.25M specifikacijos
Dalies numeris V702-156.25M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4155 pcs Duomenų lapas V702-156.25M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija V702
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai CW626
V702 156.25M
V702156.25M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm