TB604-050.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TB604-050.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: TB604-050.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TB604-050.0M specifikacijos
Dalies numeris TB604-050.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCTCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4198 pcs Duomenų lapas TB604-050.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TB
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW778TR
TB604050.0M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±280ppb Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas 50MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA