T622-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T622-020.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 20MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Duomenų lapai: T622-020.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T622-020.0M specifikacijos
Dalies numeris T622-020.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 20MHZ 3.3V LVCMOS SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7741 pcs Duomenų lapas T622-020.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija T
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW995TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±1ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T620143004DN
T620143004DN
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: SCR PHASE CTRL MOD 1400V 300A
Sandelyje: 1316 pcs
parsisiųsti: T620143004DN.pdf
RFQ
T621F
T621F
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: MODULE POWER
Sandelyje: 1581 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: SCR FAST SW 200V 150A TO200AB
parsisiųsti: T627021564DN.pdf
T622NA
T622NA
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: CUTTER SIDE TPRD FL FLUSH 4.25"