T602-030.72M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T602-030.72M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T602-030.72M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: T602-030.72M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T602-030.72M specifikacijos
Dalies numeris T602-030.72M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5867 pcs Duomenų lapas T602-030.72M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija T
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW853CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±280ppb Dažnumas 30.72MHz
Išsamus aprašymas 30.72MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA