T100V-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T100V-020.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T100V-020.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: T100V-020.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T100V-020.0M specifikacijos
Dalies numeris T100V-020.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4016 pcs Duomenų lapas T100V-020.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija T100/200
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW762DKR Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±100ppb Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.1mA