STM-S3-19.44MHZ
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM-S3-19.44MHZ
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas IC CLOCK STRATUM 3
Duomenų lapai: STM-S3-19.44MHZ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 275 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
STM-S3-19.44MHZ specifikacijos
Dalies numeris STM-S3-19.44MHZ Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas IC CLOCK STRATUM 3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275 pcs Duomenų lapas STM-S3-19.44MHZ.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija STM-S3
Santykis - įvestis: išvestis 2:1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 24-DIP Module PLL No
Išvestis TTL Kiti vardai Q747422
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Pagrindinis tikslas Stratum "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvestis TTL Dažnumas - maks 19.44MHz