PM113-622.08M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PM113-622.08M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM113-622.08M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: PM113-622.08M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
PM113-622.08M specifikacijos
Dalies numeris PM113-622.08M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 622.08MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7164 pcs Duomenų lapas PM113-622.08M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija PM
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai CW672
PM113622.08M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 622.08MHz
Išsamus aprašymas 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PM113-466.56M
PM113-466.56M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC XO 466.56MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 5746 pcs
parsisiųsti: PM113-466.56M.pdf
RFQ
PM1204
PM1204
Gamintojai: IXYS Integrated Circuits Division
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-400V