PM113-161.1328M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PM113-161.1328M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM113-161.1328M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 161.1328MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: PM113-161.1328M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PM113-161.1328M specifikacijos
Dalies numeris PM113-161.1328M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 161.1328MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6372 pcs Duomenų lapas PM113-161.1328M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija PM
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai CW664
PM113161.1328M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 161.1328MHz
Išsamus aprašymas 161.1328MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA