P143-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P143-156.25M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P143-156.25M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: P143-156.25M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P143-156.25M specifikacijos
Dalies numeris P143-156.25M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7252 pcs Duomenų lapas P143-156.25M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija P
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai CW589
P143 156.25M
P143156.25M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 30µA