P122-125.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P122-125.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P122-125.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: P122-125.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P122-125.0M specifikacijos
Dalies numeris P122-125.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8376 pcs Duomenų lapas P122-125.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija P
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai CW599
P122 125.0M
P122125.0M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 30µA
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P122-000
P122-000
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: ADAPTER DVI DIGITAL TO DFP
Sandelyje: 5844 pcs
parsisiųsti: P122-000.pdf
RFQ
P122
P122
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CLIP PURLIN S-HOOK
Sandelyje: 90419 pcs
parsisiųsti: P122.pdf
RFQ
P120PK-Y20BR50K
P120PK-Y20BR50K
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: POTENTIOMETER
parsisiųsti: P120PK-Y20BR50K.pdf
P122-156.25M
P122-156.25M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD