HSM613-078.125M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM613-078.125M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM613-078.125M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 78.125MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: HSM613-078.125M.pdf
  • Pranešimas
HSM613-078.125M specifikacijos
Dalies numeris HSM613-078.125M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 78.125MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30705 pcs Duomenų lapas HSM613-078.125M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija HSM6
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CW865TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 78.125MHz
Išsamus aprašymas 78.125MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA