HSM536-25.0000
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM536-25.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM536-25.0000
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: HSM536-25.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
HSM536-25.0000 specifikacijos
Dalies numeris HSM536-25.0000 Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15745 pcs Duomenų lapas HSM536-25.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.435" L x 0.250" W (11.05mm x 6.35mm) Serija HSM536
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CW324 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.105" (2.67mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±100ppm
Dažnumas 25MHz Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -