DOT050V-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOT050V-010.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DOT050V-010.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: DOT050V-010.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
DOT050V-010.0M specifikacijos
Dalies numeris DOT050V-010.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4645 pcs Duomenų lapas DOT050V-010.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.555" L x 0.360" W (13.60mm x 9.15mm) Serija DOT050V
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW842TR Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.270" (6.86mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±50ppb Dažnumas 10MHz
Išsamus aprašymas 10MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA