DOC052V-019.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC052V-019.44M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DOC052V-019.44M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC VCOCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: DOC052V-019.44M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DOC052V-019.44M specifikacijos
Dalies numeris DOC052V-019.44M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC VCOCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2343 pcs Duomenų lapas DOC052V-019.44M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCOCXO
Dydis / Matmenys 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Serija DOC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW713-2
DOC052V019.44M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.307" (7.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±50ppb Dažnumas 19.44MHz
Išsamus aprašymas 19.44MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) -