DGOF5S3-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DGOF5S3-010.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DGOF5S3-010.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS TTL PC
Duomenų lapai: DGOF5S3-010.0M.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
DGOF5S3-010.0M specifikacijos
Dalies numeris DGOF5S3-010.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS TTL PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 1319 pcs Duomenų lapas DGOF5S3-010.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite OCXO
Dydis / Matmenys 0.798" L x 0.510" W (20.27mm x 12.95mm) Serija DGOF
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Išvestis HCMOS, TTL
Kiti vardai CW632
DGOF5S3 10.0M
DGOF5S3-10.0M
DGOF5S3010.0M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free by exemption / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas 250ppb
Dažnumas 10MHz Išsamus aprašymas 10MHz OCXO HCMOS, TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 300mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -