D75J-040.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75J-040.0M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D75J-040.0M-T
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: D75J-040.0M-T.pdf
  • Pranešimas
D75J-040.0M-T specifikacijos
Dalies numeris D75J-040.0M-T Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12238 pcs Duomenų lapas D75J-040.0M-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija D75J
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±1ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -