D53G-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D53G-020.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D53G-020.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
Duomenų lapai: D53G-020.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
D53G-020.0M specifikacijos
Dalies numeris D53G-020.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9413 pcs Duomenų lapas D53G-020.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija D53G
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai CW658TR
D53G-020.0 MHZ
D53G020.0M
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±500ppb Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA