D32G-019.2M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D32G-019.2M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D32G-019.2M-T
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD
Duomenų lapai: D32G-019.2M-T.pdf
  • Pranešimas
D32G-019.2M-T specifikacijos
Dalies numeris D32G-019.2M-T Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8117 pcs Duomenų lapas D32G-019.2M-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija D32G
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai D32G-19.2 MHZ-T
D32G-19.2 MHZ-T-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±500ppb Dažnumas 19.2MHz
Išsamus aprašymas 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D3245
D3245
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Sandelyje: 4876 pcs
parsisiųsti: D3245.pdf
RFQ
D32G-016.368M-T
D32G-016.368M-T
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 16.368MHZ SINE WAVE SMD
Sandelyje: 8795 pcs
parsisiųsti: D32G-016.368M-T.pdf
RFQ
parsisiųsti: D3244.pdf
D327-51/2C
D327-51/2C
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: PLIERS STANDARD LONG NOSE 5.63"
parsisiųsti: D327-51/2C.pdf