CWX825-30.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-30.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWX825-30.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: CWX825-30.0M.pdf
  • Pranešimas
CWX825-30.0M specifikacijos
Dalies numeris CWX825-30.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55804 pcs Duomenų lapas CWX825-30.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CWX825
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CW493TR
CWX825 30.0M
CWX82530.0M
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 30MHz Išsamus aprašymas 30MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -