CWX823-064.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-064.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWX823-064.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 64.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: CWX823-064.0M.pdf
  • Pranešimas
CWX823-064.0M specifikacijos
Dalies numeris CWX823-064.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 64.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86420 pcs Duomenų lapas CWX823-064.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CWX823