CWX823-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-010.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWX823-010.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: CWX823-010.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CWX823-010.0M specifikacijos
Dalies numeris CWX823-010.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 10.000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56177 pcs Duomenų lapas CWX823-010.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CWX823
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW437CT Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 10MHz Išsamus aprašymas 10MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -