CWX815-32.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-32.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWX815-32.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: CWX815-32.0M.pdf
  • Pranešimas
CWX815-32.0M specifikacijos
Dalies numeris CWX815-32.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70202 pcs Duomenų lapas CWX815-32.0M.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
"Shell" stilius 5V Serija CWX815
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai CW571TR
CWX815 32.0M
CWX81532.0M
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas CWX815-32.0M Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Dažnio tolerancija ±25ppm Dažnumas - 1 rezultatas -
Dažnumas 32MHz Išplėstas aprašymas 32MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) HCMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 45mA