CSB21-012.688575M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CSB21-012.688575M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSB21-012.688575M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC TCXO 12.688575MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: CSB21-012.688575M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
CSB21-012.688575M specifikacijos
Dalies numeris CSB21-012.688575M Gamintojas Connor-Winfield
Galimas kiekis 4438 pcs Duomenų lapas CSB21-012.688575M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CSB
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai CW790-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±200ppb Dažnumas 12.688575MHz
Išsamus aprašymas 12.688575MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.1mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CSB400
CSB400
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX STEEL GRAY 24"L X 17"W
Sandelyje: 521 pcs
parsisiųsti: CSB400.pdf
RFQ
CSB403
CSB403
Sandelyje: 471 pcs
parsisiųsti: CSB403.pdf
RFQ
CSB200
CSB200
apibūdinimas: BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W
Sandelyje: 1186 pcs
parsisiųsti: CSB200.pdf
CSB104
CSB104
apibūdinimas: BOX STEEL GRAY 15"L X 10"W
Sandelyje: 1129 pcs
parsisiųsti: CSB104.pdf
CSB203
CSB203
Sandelyje: 916 pcs
parsisiųsti: CSB203.pdf
CSB30W-0800-34-W
CSB30W-0800-34-W
Gamintojai: ERP Power
apibūdinimas: LED DRIVER
parsisiųsti:
CSB204
CSB204
Sandelyje: 793 pcs
parsisiųsti: CSB204.pdf
CSB103
CSB103
parsisiųsti: CSB103.pdf
Gamintojai: ERP Power
apibūdinimas: LED DRIVER
parsisiųsti:
CSB100
CSB100
parsisiųsti: CSB100.pdf
CSB21-012.688656M
CSB21-012.688656M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC TCXO 12.688656MHZ LVCMOS SMD
parsisiųsti: CSB21-012.688656M.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus