CS-023E-114.285M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-023E-114.285M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS-023E-114.285M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas CRYSTAL 114.285MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CS-023E-114.285M.pdf
  • Pranešimas
CS-023E-114.285M specifikacijos
Dalies numeris CS-023E-114.285M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas CRYSTAL 114.285MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19688 pcs Duomenų lapas CS-023E-114.285M.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CS-023E Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai CW812-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas 3rd Overtone Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 114.285MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 Ohms
Išsamus aprašymas 114.285MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CS-1
CS-1
Gamintojai: Chemtronics
apibūdinimas: SLDR SPNG 2.13X1.5" CTR HOL 10PK
Sandelyje: 91976 pcs
parsisiųsti: CS-1.pdf
RFQ
CS-018-114.285MHZ
CS-018-114.285MHZ
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Sandelyje: 4263 pcs
parsisiųsti: CS-018-114.285MHZ.pdf
RFQ
CS-03
CS-03
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: CORD SET RJ11-LGE CC SPR
parsisiųsti:
CS-044-054.0M
CS-044-054.0M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD