C16R5-500.0H
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C16R5-500.0H
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC 500.0 HZ TH
Duomenų lapai: C16R5-500.0H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
C16R5-500.0H specifikacijos
Dalies numeris C16R5-500.0H Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC 500.0 HZ TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1516 pcs Duomenų lapas C16R5-500.0H.pdf
Įtampa - tiekimas 5 V ~ 15 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.798" L x 0.497" W (20.27mm x 12.62mm) Serija C16R5
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė - Išvestis CMOS
Kiti vardai Q11331359 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas - Dažnumas 500Hz
Išsamus aprašymas 500Hz XO (Standard) CMOS Oscillator 5 V ~ 15 V Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA