F-75SNN7550B1X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F-75SNN7550B1X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN F JACK 75 OHM SOLDER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
F-75SNN7550B1X specifikacijos
Dalies numeris F-75SNN7550B1X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN F JACK 75 OHM SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4777 pcs Duomenų lapas
"Shield" nutraukimas Solder Serija -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -
Poros skaičius 1 Montavimo tipas -
Montavimo funkcija - Poravimosi ciklas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Varža 75 Ohm Būsto spalva -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Dielektrinė medžiaga - Išsamus aprašymas F Type Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Solder
Susisiekimo nutraukimas Solder Jungties tipas Jack, Female Socket
Jungties stilius F Type Centro kontaktinis dengimas -
Centro kontaktinė medžiaga - Kabelinė grupė -
Kūno medžiaga - Kūno apdaila -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MMCX-J-P-H-ST-MT1
MMCX-J-P-H-ST-MT1
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: CONN MMCX JACK STR 50 OHM PCB
Sandelyje: 25393 pcs
parsisiųsti: MMCX-J-P-H-ST-MT1.pdf
RFQ
EGG.3B.243.CLM2
EGG.3B.243.CLM2
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5261 pcs
parsisiųsti: EGG.3B.243.CLM2.pdf
RFQ
F-7264-A
F-7264-A
Gamintojai: Bud Industries, Inc.
apibūdinimas: FOOT CYLINDRICAL 0.75" DIA BLACK
parsisiųsti: F-7264-A.pdf
PCA.00.650.CLLC31
PCA.00.650.CLLC31
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT TRIAX 50 OHM SOLDER
parsisiųsti: PCA.00.650.CLLC31.pdf
HP75BNC10X
HP75BNC10X
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
parsisiųsti: HP75BNC10X.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN TNC JACK STR 50 OHM CRIMP
parsisiųsti: 5225557-6.pdf
F-70X
F-70X
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: POWER XFMR CHASSIS MOUNT W/LEADS
parsisiųsti: F-70X.pdf
Gamintojai: Amphenol Connex (Amphenol RF)
apibūdinimas: CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER
parsisiųsti: 901-9874.pdf
apibūdinimas: CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
apibūdinimas: FOOT CYLINDRICAL 0.875" DIA BLK
parsisiųsti: F-7800-A.pdf
F-7X
F-7X
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: CHASSIS MOUNT POWER TRANSFORMER
parsisiųsti: F-7X.pdf
VT10-2071
VT10-2071
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN TNC PLUG STR 50OHM CRIMP
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus