7HDD15SAR99E20X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7HDD15SAR99E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN RCPT FEMALE SOCKETS 15P
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
7HDD15SAR99E20X specifikacijos
Dalies numeris 7HDD15SAR99E20X Gamintojas Conec
Galimas kiekis 5973 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas - "Shell" dydis, jungties išdėstymas -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -
Eilučių skaičius - Pozicijų skaičius -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga - Flanšo funkcija -
funkcijos - Išsamus aprašymas Position Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas -
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius -
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-21SH027M5-F222
MDM-21SH027M5-F222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Sandelyje: 4041 pcs
parsisiųsti: MDM-21SH027M5-F222.pdf
RFQ
242A26620X
242A26620X
Gamintojai: Conec
apibūdinimas: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Sandelyje: 3495 pcs
parsisiųsti:
RFQ
L177DFA15SAM4B
L177DFA15SAM4B
Gamintojai: Amphenol Commercial Products
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
parsisiųsti:
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN D-TYPE PLUG 50POS R/A SLDR
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR