6STF37PAU04R40X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF37PAU04R40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Pranešimas
6STF37PAU04R40X specifikacijos
Dalies numeris 6STF37PAU04R40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1253 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (4-40)
funkcijos Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)