6STF37PAU01R10X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF37PAU01R10X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
6STF37PAU01R10X specifikacijos
Dalies numeris 6STF37PAU01R10X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1549 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (M3)
funkcijos Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)