6STF25PAZ03S10X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF25PAZ03S10X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas D-SUB FILTER 25POS IP67
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
6STF25PAZ03S10X specifikacijos
Dalies numeris 6STF25PAZ03S10X Gamintojas Conec
apibūdinimas D-SUB FILTER 25POS IP67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1892 pcs Duomenų lapas
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Įtampa -
Įveskite atributus IP67 - Dust Tight, Waterproof Nutraukimas Solder
Krovimo kryptis Signal Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Brass, Tin Plated
Serija - RoHS statusas -
Pikis - jungtis 100V Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas 6STF25PAZ03S10X Ilgis - Sriegtinė dalis žemiau galvos 0.465" (11.80mm)
funkcijos Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išplėstas aprašymas 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
apibūdinimas D-SUB FILTER 25POS IP67 Dabartinis įvertinimas (už kontaktą) Housing/Shell (M3)
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė forma 3 (DB, B)