6STF15PAU05R20X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF15PAU05R20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
6STF15PAU05R20X specifikacijos
Dalies numeris 6STF15PAU05R20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2045 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (4-40)
funkcijos Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)