6STF15PAR01B20X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF15PAR01B20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
6STF15PAR01B20X specifikacijos
Dalies numeris 6STF15PAR01B20X Gamintojas Conec
Galimas kiekis 3065 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (M3)
funkcijos Filter, Grounding Indents Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal