6STD25PAU99R20X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STD25PAU99R20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 6STD25PAU99R20X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
6STD25PAU99R20X specifikacijos
Dalies numeris 6STD25PAU99R20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4937 pcs Duomenų lapas 6STD25PAU99R20X.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 125V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)