6017W2SAR68E20X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6017W2SAR68E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 17P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: 6017W2SAR68E20X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
6017W2SAR68E20X specifikacijos
Dalies numeris 6017W2SAR68E20X Gamintojas Conec
Galimas kiekis 4554 pcs Duomenų lapas 6017W2SAR68E20X.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 250V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) - 17W2
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 17 (15 + 2 Power)
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 20A Susisiekimo tipas Signal and Power